Navštivte mě i na novém místě.

Sbírka panenek

Super Stripes Tyler

Má první panenka je zrzečka Super Stripes Tyler. Má starý typ těla – ohýbají se pouze kolena a lokty. Na první pohled mě zaujal její obličej, má nádherný jemný make-up. Koupila jsem ji v originálním oblečení a na obrázku ji najdete vlevo.

When in Rome Sydney

When in Rome Sydney má nádherné kudrnaté tmavě rezavé vlasy a koupila jsem ji v originálním oblečení. Má novější typ těla, označovaný jako AR (articulated); je pohyblivější, oproti starší přibyl kloub pod prsy. Protože se zalíbila mamince, přestěhovala se k ní:).

Rehersal Brunette Basic

Třetí panenka je Rehersal Brunette Basic ze série New York City Ballet. Má nejnovější typ těla, označovaný jako BW (bending wrists), tzn. mají i ohýbací zápěstí. Od předchozích panenek se liší i svou postavou, je útlejší a má menší poprsí. Přišla ke mně v originálním oblečení.

Cinderella

Popelku s platinovými vlásky jsem koupila na ebay nahatou. Nemá originální tělo, ale útlejší -- od baletky. Má krásné fialkové oči a opravdu roztomilý obličej.

Central Park stroll Sydney

Central Park stroll Sydney je další panenkou, po které dříve či později sáhne většina lidí propadlých Tonnerkám. Odlišuje se zejména tím, že má ploché nohy. Zakoupila jsem ji opět nahou.

Look of the Season Tyler

Doposud mi chyběla černovlasá panenka a s krátkými vlasy jsem taky žádnou neměla, proto jsem vděčná, že mi Look of the Season Tyler pomohla zabít dvě mouchy jednou ranou. Přicestovala ke mně s kompletním oděvem.

Dance Class Raven Marley

Ve sbírce jsem doposud měla jen samé dospělé Tonnerky a to je přece jen trochu nuda:), proto jsem Lindě (Look of the Season Tyler) pořídila sestřičku. Baletka Marley je k dostání jako černovláska, blondýnka či zrzka (blondýna a zrzka mají dlouhé vlasy), přičemž od každé bylo vyrobeno 500 kusů. Marley měří 12", je tedy o něco vyšší než Barbie.

Jac D'Argent

Jac d'Argent byla vyrobena v počtu 350 kusů exkluzivně pro obchod Cherished Friends. Ulovila jsem ji na ebay nahatou za více než pěknou cenu:). Kombinace černých vlasů a jasně zelených očí na snědém obličeji vypadá skutečně exoticky.

Fifth Avenue Fever Layne Reese

Fifth Avenue Fever Layne Reese je z limitované edice 500 kusů vyrobené v roce 2007. Přicestovala ke mně kompletně oblečená. Mám v plánu s ní provádět nejrůznější zvěrstva, takže se nechte překvapit, snad to vyjde...

Tiny Little Match Girl

Holčička se sirkami není sice od firmy Tonner, ale od firmy Kish. Přesto jsem ji přidala sem, aby se jinde necítila opuštěná:). Měří 7,5 palců a proporčně se hodí jako dítě pro 16" Tonnerky.

Hortencia

Plnoštíhlá panenka s jasně červenými vlasy představuje zlou sestru Popelky Hortencii v řadě Cinderella. Koupila jsem ji oblečenou na ebay a ihned prošla kadeřnickým salonem, ve kterém jí byl rozpuštěn složitý drdol plný kudrlinek, který podle mého příliš neprospíval jejímu obličeji.

Lara Croft

Dovolte mi, abych vám představila slečnu Laru Croft. Je 17 palců vysoká, atletické postavy a plně ozbrojená. Moje první objednávka přímo z oficiálního obchodu firmy Tonner.

zpět